Geoblog.pl    patatasbravas    Podróże    Peru    Chan Chan i inne atrakcje

Chan Chan i inne atrakcje

Peru
Peru, Trujillo

Po nocy w jeszcze bardziej luksusowym busie (jutro juz jedziemy z miejscowymi) wyladowalismy w Trujillo. Okazalo sie, ze wszystkie hostele opisane przez lonely planet podniosly ceny dwukrotnie (pewnie zreszta z tego powodu), ale dalismy sobie rade. Lonely zreszta zawiodlo dzis nieraz - polecane sniadanie bylo fuj fuj.
A za miastem, na totalnym pustkowiu kryje sie absolutny skarb - ruiny miasta Chan Chan. Ogromne, piekne i zapomniane przez turystow. Niesamowite.
Kolejna atrakcja - prawdopodobnie najgorsze muzeum historii naturalnej (wlascwie 2 sale wypchanych stworow) na swiecie. Wszystko pokryte kurzem, zwierzaki maja tak nienaturalne miny i pozy, ze az smieszne, do tego dziadek bileter (dzieci 0,5 dorosli 1,0 turysci 2 sole). Ewa Krass - bylabys zachwycona. Zrobilismy foty.
Jutro ruszamy do Cajamarki.

sabial
sabial - 2012-05-05 10:23
Po prostu przyzwyczailiście się do pysznych śniadań przed samym wyjazdem;)

sabial
sabial - 2012-05-05 10:25
Ahhh... no i żebyście nie stracili najważniejszych newsów z PL podsyłam link do świeżutkiego hymnu polskiej reprezentacji na euro 2012:

ekrass
ekrass - 2012-05-06 18:39
chan chan to pacman, nie? nie zjadły was duszki?
muzeum na pewno było wspaniałe, tylko nie umiecie docenić
lonely się ostatnimi laty zbiesiło, czy ja tego na waszym pożegnalnym brunchu nie mówiłam?

m
m - 2012-05-07 11:00
no ale nie każcie czekać na taksidermię do swojego powrotu! pokażcie zdjęcia!

patatasbravas

Ewa i Bartek